15 listopada 2011

Czas na rewolucję!Lwie paszcze przeciw paszczom polityków!

       Rzadko piszę o polityce. Prawie nigdy nie oceniam polityków. Nie jestem też działaczką. Raczej cichą myszką siedzącą pod miotłą. Niekiedy, jak świerszcz za kominem, zacykam na to co zgrzytnie i... na tym się kończy. Moja bierność, wynikająca chyba z umiłowania świętego spokoju, jest  jednak do czasu. A czas nadszedł, bo miarka się przebrała, o! Nie mogę już patrzeć i słuchać, kiedy swoje paszcze otwierają politycy. Najedzeni a wciąż głodni! Żyjący ponad stan! Pączki w maśle nadziewane kawiorem! Bita śmietanka z cukrem i krabami! Ptasie mleczko zagryzane sushi i śledź z najdroższym na świecie arbuzem Densuke! Nie to jednak mnie gryzie. Co mi tam do cudzych talerzy i garnków. Kiedy jednak nienasycone paszcze, pożerające nasze podatki, kłamią w sposób tak widoczny, że nawet laik się zorientuje, to i mysz wyskoczy spod miotły... i świerszcz wychyli się zza komina... I nie po to tylko, by swoją paszczą poutyskiwać trochę. Jeśli już, to na całego!

Produkcja "amunicji"
Rewolucja! 
Ogłaszam wybuch  Rewolucji Lwich Paszczy przeciw paszczom polityków.

       Kwiaty rewolucji - żadna to nowość, bo kwiatowe rewolucje już były. Goździkowa w Portugalii, Jaśminowa w Tunezji, Kwiat i Kolor w Egipcie, Różana w Gruzji. Ale Paszczowej jeszcze nigdzie nie było, a Polsce szczególnie jest potrzebna. Zatem lwie paszcze na barykady! To propozycja także dla wszelkiej maści manifestujących. Zamiast kija bejsbolowego zabierz lwie paszcze! Zamiast rzucać kostką brukową rzucaj lwie paszcze. One celniej uderzą i przy okazji nie skrzywdzą niewinnych ludzi, zapewniam.  Wejście do Arsenału.
/album lwich paszczy  pt. "Arsenał" zlikwidowany przez Onet/


      Ze względu na działanie odtruwające i oczyszczające, można też zalecić politykom picie naparu z rozdrobnionych lwich paszczy.
Rewolucję Lwich Paszczy 
uważam za rozpoczętą, o!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jak opublikować komentarz?

Jeśli nie masz KONTA GOOGLE, to..można wybrać:

- NAZWA /ADRES URL - w..okienku NAZWA wpisać nick i w..okienku ADRES wkopiować adres swojego bloga.

- ANONIMOWY - w tej opcji proszę podpisać się w..komentarzu.

W komentarzu można stosować kursywę i czcionkę pogrubioną.